Aktuality

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla.

Skiklub Victoria Brno odstartoval třicátou sezónu

Po společenské stránce se nám skvěle vydařil start do 30. skiklubácké sezóny. V sále u Kozáků to tepalo do brzkých ranních hodin. Rodiče, závodníci, trenéři a všichni, kteří se zapojili do činnosti Skiklubu v uplynulých třiceti letech se výborně bavili. Přispěla k tomu i kapela The Glass Onion a módní přehlídka modelů skiklubáckého oblečení za třicet let, pod názvem "Tak šel čas". Doufáme, že start na sněhu bude stejně skvělý. Díky všem co nás přišli podpořit.

Říjen na Pitztale

Říjen 2019

Pokračujeme v intenzivním tréninku na novou sezonu.
Říjnový Pitztal jsme věnovali tréninku GS . Výkony dětí vůbec nebyly špatné. 
I v obřáku se budeme tlačit na stupně vítězů.Velmi dobře se rozjíždí i mladší kategorie předžáků a přípravky.
Náročný tréninkový program pokračuje i po lyžování tréninkem na suchu a samozřejmě také studiem.


Opět na sněhu

Září 2019

V posledních zářijových dnech jsme zahájili trénink na sněhu v našem tréninkové středisku na Pitzale.

Přes třicet žáků, juniorů a ředžáků využilo dobré povětrnostní podmínky ke kvalitnímu rozježdění
a pilování individuální techniky


Zakončení sezony 2018 - 2019

Super počasí, velká účast, krásné prostředí na brněnské přehradě to byly hlavní znaky letošního zakončení sezony. Tvrdě jsme pracovali i na posézonním soustředění na Pitztale. S dětmi jsme přecházeli na trochu jinou, progresivní techniku v přechodové fázi oblouku.Výsledky předčily naše očekávání, děti skočily hodně dopředu a už se těšíme na závody.

Pitztalem končíme sezonu na sněhu, do repre výběru se nominovali Katrin Kudělásková, Staník Kovář, Kuba Hlavoň a Oski Klíma a ti si dají ještě 5 dní na Stubai.